Medewerkers

We stellen ons graag aan u voor!

Een overzicht van onze medewerkers en bijbehorende contactmogelijkheden.

J. de Jonge – Brouwer

Directie

j.dejonge@te-samen.nl

0597-853836

R. Velema

Zorgcoördinator en leidinggevende

r.velema@te-samen.nl

0597-853836

J. Lambeck

Ambulant woonbegeleider

j.lambeck@te-samen.nl

0597-853836

L. van der Kolk

Orthopedagoog generalist

l.vaderkolk@te-samen.nl

0597-853836

N. Balduk

Toegepast psycholoog

n.balduk@te-samen.nl

0597-853836

T. Kerkhoff

Pedagoog / stagebegeleider

t.kerkhoff@te-samen.nl

0597-853836

A. de Jonge

Ambulant begeleider / Autismecoach

a.dejonge@te-samen.nl

0597-853836

Y. van Leeuwen

Ambulant activiteitenbegeleider

info@te-samen.nl

0597-853836

D. van der Laan

Ambulant begeleider specifieke doelgroepen

d.vanderlaan@te-samen.nl

0597-853836

A. Wedda – de Jonge

Ambulant woonbegeleider in opleiding

a.weddadejonge@te-samen.nl

0597-853836

A. Lowes

Ambulant begeleider specialistische zorg

a.lowes@te-samen.nl

0597-853836

K. Kuiper-Tuil

Jeugd maatschappelijk werker / jeugdhulpverlener specialistische zorg en maatschappelijk werkster volwassenenzorg

k.kuiper-tuil@te-samen.nl

0597-853836

M. Strating

Stagiaire

m.strating@te-samen.nl

0597-853836